Ako na strach

Strach a napätie…

….občas zažíva každý z nás. Vo svete, v ktorom žijeme, je to už bežný stav.

Ja sa pri každom sedení s klientmi opätovne presviedčam, že za všetkými problémami, ktoré nás trápia (a je jedno aké problémy to sú),  je nejaký strach či presvedčenie a jediným riešením je LÁSKA.

Ako na strach

Bojím sa – ako na strach?

Pripravila som pre vás krátke video. Nájdete v ňom jednoduché cvičenie, ako si pomôcť, keď vás obavy alebo napätie prepadnú. Aby cvičenie fungovalo, je potrebné ROBIŤ HO. Najlepšie opakovane a pravidelne a vtedy môžeme týmto nepríjemným pocitom aj predchádzať.

Kliknite na video nižšie…

…trvá len 3 minútky a počas nich sa dozviete všetko dôležité.

V prípade, že vaše pocity strachu sú väčšie a cvičenie vám pomôže len na chvíľu a obavy sa potom vrátia, vyskúšajte metódu EFT. Viac o nej sa dozviete v tomto článku alebo priamo v minipríručke „Zdravie na končekoch prstov“, ktorú si môžete stiahnuť zdarma, keď kliknete »»SEM««.
A pre tých, ktorí by sa s touto metódou chceli naučiť pracovať a pomôcť si tak sami pri rôznych problémoch je pripravený online kurz „EFT prakticky – končekmi prstov k zdravému a vyrovnanému životu„.

Budem naozaj rada, keď mi potom dole v komentároch ↓↓↓↓↓ pod videom napíšete, či ste toto cvičenie vyskúšali a ako Vám to pomohlo.

A samozrejme ma veeeľmi poteší, keď tento článok budete zdieľať aj pre vašich priateľov a blízkych. ♥

 

Lenka Rumanová

Pomocou intuitívnej práce s telom, práce v kvantovom poli, EFT a iných techník pomáham ľuďom riešiť príčiny ich problémov, pozrieť sa na to, čo ich trápi, z iného uhla a dávam im potrebné nástroje k tomu, aby mohli začať žiť život podľa vlastných predstáv.
Viac informácií o mne si prečítate tu >>

Komentáre