Poďakuj a získaš viac

Čože? Poďakujem a získam viac?

Áno, je to tak. Opakujem ešte raz – poďakuj a získaš viac. 😉

Som presvedčená o tom, že väčšina z vás už niekde počula alebo čítala o tom, že je dobré byť vďačný a vďačnosť neustále prejavovať. Možno ale neviete, prečo je to tak a kladiete si otázku, čo vám to prinesie do života a čoho to vlastne získate viac.

V nasledujúcom krátkom videu som pre vás zhrnula, čo vďačnosť prináša do našich životov. Dozviete sa o tom, prečo je dobré založiť si denník vďačnosti. A prečo je dobré, každý deň doňho zapisovať.

Určite si video pozrite, zaberie vám to približne 6 minút, ale prospech z toho môžete mať celý život. A ak  viete o niekom, komu by toto video mohlo pomôcť, kliknite na tlačítko nižšie a zdieľajte ho s kamarátmi na Facebooku 😉

 

Budem rada, ak mi v komentároch pod videom ↓ ↓ ↓ napíšete, či si píšete denník vďačnosti a čo Vám to už prinieslo do života.

»» Zdieľajte tento článok aj pre vašich priateľov a známych, ktorých by mohol zaujať. ««

Lenka Rumanová

Pomocou intuitívnej práce s telom, práce v kvantovom poli, EFT a iných techník pomáham ľuďom riešiť príčiny ich problémov, pozrieť sa na to, čo ich trápi, z iného uhla a dávam im potrebné nástroje k tomu, aby mohli začať žiť život podľa vlastných predstáv.
Viac informácií o mne si prečítate tu >>

Komentáre