0
ľudí si už vypočulo túto meditáciu

Vďačnosť je cesta k nekonečnej spokojnosti a radosti z každého prežitého dňa.

Pripravila som pre vás riadenú meditáciu
Vďačnosti
a

ponúkam Vám ju na stiahnutie zdarma

10 minút, ktoré vám pomôžu naladiť sa na energiu vďačnosti a zažívať tak viac hojnosti v každej oblasti Vášho života.

Rešpektujem vaše súkromie a nikdy vám nebudem posielať spam. Môžete však očakávať cca raz za 2 týždne e-mail s novinkami.  Z databázy sa môžete kedykoľvek odhlásiť jediným kliknutím.

Čo hovoria na meditáciu tí, čo si ju už vypočuli?

Krásná, moc příjemná meditace, při které jsem si pocit vděčnosti prožila opravdu celou svou bytostí. Vděčnost je velkou silou, která vede k větší spokojenosti a pocitům hojnosti, proto pokud si přejete prožívat více těchto pocitů i ve svém životě, vřele vám tuto meditaci doporučuji. A navíc se příjemně naladíte a odpočinete si.

Blanka Makoňováwww.blankamakonova.cz

Ahoj Lenka. Veľmi príjemne sa počúva Tvoja meditácia vďačnosti. Počas meditácie mi slzy vďačnosti stiekli po líci. Máš upokojujúci hlas. Ďakujem, že som mohol meditovať v Tvojom doprovode.

Ďuri

Táto meditácia ma dostala. Emócie sa uvolnili a boli aj nejaké slzy. Je časovo prístupná a Lenkin hlas je veľmi príjemný a upokojujúci. Vrelo odporúčam a ďakujem:)

Marián Dyno Burič umelec, www.dynoburic.sk

Leni, právě jsem doposlechla Tvou meditaci. Děkuji za ni. Máš krásný hlas a meditace byla moc příjemná. Je úžasné prosytit sebe i svět vděčností.

Jana Barrerahttp://janabarrera.cz