3 videotipy pre Vás, ako na… 1. časť

Natočila som niekoľko videí s rôznymi tipmi (a chystám sa na ďalšie 😉 ), ktoré by Vám v bežnom živote mohli pomôcť v rôznych situáciách. Majú väčšinou okolo 3-4 minút, takže nezaberú veľa času. A za tých pár minutiek sa dozviete zaujímavé informácie.

3 videotipy pre Vás

1.Ako na negatívne myšlienky

Vo videu sa dozviete, čo robiť s negatívnymi myšlienkami, ktoré nás občas prepadnú. Alebo čo s tým, keď nám naše okolie podsúva rôzne negatívne presvedčenia, ktoré nechceme prevziať za svoje.

 2.Ako sa v priebehu chvíľky cítiť lepšie

Stačí pár minút a Vaša nálada môže stúpnuť a Vy sa budete cítiť lepšie. Použijeme naše telo k tomu, aby samo začalo vysielať signály „mám sa fajn“.

3.Ako na vedomé dýchanie

Vedomé dýchanie nie je žiadna veda a verte, že nám naozaj prospieva. Ako na to, sa dozviete vo videu. 😉

Verím, že tipy z videí vyskúšate, a že sa vám osvedčia. V prípade, že máte svoje vychytávky, ako na negatívne myšlienky, alebo ako sa cítiť behom chvíľky lepšie, budem rada, keď sa s nami o ne podelíte v komentároch dole.

A pokiaľ si myslíte, že vašim priateľom a známym by sa práve toto mohlo hodiť, tak pre nich videá resp. článok, zdieľajte.

 

Na január som pre vás pripravila sériu 4 NOVOROČNÝCH kvantových večerov, ktoré verím, že by vás mohli zaujímať. Nakuknite. 😉

Lenka Rumanová
Pomocou intuitívnej práce s telom, práce v kvantovom poli, EFT a iných techník pomáham ľuďom riešiť príčiny ich problémov, pozrieť sa na to, čo ich trápi, z iného uhla a dávam im potrebné nástroje k tomu, aby mohli začať žiť život podľa vlastných predstáv. Viac informácií o mne si prečítate tu >> Okrem toho, že s klientmi pracujem na sedeniach, učím ich, ako si môžu pomôcť sami. Zlepšiť svoj život s EFT si môžete aj vy, keď si zDARma stiahnete minipríručku "ZDRAVIE NA KONČEKOCH PRSTOV" alebo v podrobnejšom online kurze "EFT PRAKTICKY", ktorý som pre vás vytvorila. Ak sa radi stíšite, stiahnite si niektorú z mojich MEDITÁCIÍ.
Komentáre