EFT akupresúrne body

EFT akupresúrne body – Inštruktážne video

V tomto videu sú zhrnuté EFT akupresúrne body, ktoré sú spomenuté v minipríručke EFT „Zdravie na končekoch prstov“. Môžete si ju zdarma stiahnuť tu.

Viac o tom, čo to vlastne EFT je, sa môžete dočítať aj v článku „Ťukáte si na hlavu? Dobre robíte,“  a naučiť sa s EFT pracovať tak, aby ste si dokázali pomôcť sami, môžete »»TU««.

Vo videu nájdete aj krátku praktickú ukážku s konkrétnym problémom – ako EFT používať. Verím, že vám aspoň približne pomôže zorientovať sa v tom, ako sa s „ťukaním“ pracuje.

Kliknite na video nižšie, trvá len 3 minútky a počas nich sa dozviete všetko dôležité.

Ak by vám bolo čokoľvek nejasné, alebo máte nejaké otázky, napíšte mi na e-mail alebo v komentároch pod týmto príspevkom.

Lenka Rumanová
Pomocou intuitívnej práce s telom, práce v kvantovom poli, EFT a iných techník pomáham ľuďom riešiť príčiny ich problémov, pozrieť sa na to, čo ich trápi, z iného uhla a dávam im potrebné nástroje k tomu, aby mohli začať žiť život podľa vlastných predstáv. Viac informácií o mne si prečítate tu >> Okrem toho, že s klientmi pracujem na sedeniach, učím ich, ako si môžu pomôcť sami. Zlepšiť svoj život s EFT si môžete aj vy, keď si zDARma stiahnete minipríručku "ZDRAVIE NA KONČEKOCH PRSTOV" alebo v podrobnejšom online kurze "EFT PRAKTICKY", ktorý som pre vás vytvorila. Ak sa radi stíšite, stiahnite si niektorú z mojich MEDITÁCIÍ.
Komentáre