Objednávka online kurzu EFT prakticky

 • ÁNO
  Chcem si zakúpiť online kurz EFT prakticky za cenu 49€.
 • ÁNO
  Viem, že kurz je určený výhradne pre súkromné osoby (občanov).
 • ÁNO
  Viem, aký je obsah kurzu a čo všetko sa naučím a viem, že EFT je alternatívna metóda a nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť.
 • ÁNO
  Viem, že prístupové údaje do členskej sekcie kurzu dostanem po zaplatení objednávky.
 • ÁNO
  Viem, že ak zistím, že online kurz a EFT nie je nič pre mňa, môžem po dobu 14 dní od zakúpenia, požiadať o vrátenie peňazí v plnej výške. Požiadať môžem prostredníctvom e-mailu lenka@lenkarumanova.sk
 • ÁNO
  Prekontroloval/a som si starostlivo všetky údaje zadané v objednávke a pri platbe použijem variabilný symbol, ktorý bude uvedený vo faktúre.

Získajte efektívny nástroj na sebarozvoj, ktorý môžete využívať už navždy.

Vďaka Lenke som zvládla svoju prácu bez stresu, zbytočných nervov a vnútorného napätia. EFT som spočiatku veľmi neverila, ale vyskúšala som a prinieslo to výsledok - mimoriadne pozitívny. Ďakujem!

Mária Bročkováučiteľka

Leni, opravdu z celého srdce ti děkuji, že jsem mohla projít tvým online kurzem. Metodu EFT znám delší dobu, ale tvá doporučení a cvičení i styl, jakým si vše vysvětlila, byl pro mě velmi nový a skvělý. Tvůj kurz ke mě přišel v době, kdy jsem prožívala jedno z nejtěžších období mého života. A tvůj přístup mi přinesl obrovské sklidnění, důvěru v sebe, načerpání nové energie. Cítila jsem jak se sklidňuje a vylaďuje v mém životě všechno a jak zároveň lidé na mě reagují velmi hezky a jinak. A nejspíš vedlejší efekt spokojenosti a klidu je, že vypadám mladší, což teď slýchávám velmi často. Jako terapeutka energetickým čtením zjišťuji příčiny toho, co se lidem děje a největší traumata s nimi řeším při terapii. A je skvělé, že znám tvůj online kurz, že můžu lidem doporučit něco, co si mohou dělat doma. Děkuji, jsi skvělá, i to co děláš.

Pavla Skálováterapeutka energetickým čtenímwww.pavlaskalova.cz

Už po prvej lekcii som sa cítil lepšie. Moje myšlienky sa menili na pozitívne. Ja som si svoje problémy poctivo odťukal a začal som si viac veriť. Po každom ťukaní sa cítim sebavedomejšie a mám väčšiu chuť do života. Na EFT nie je nič zložité čo by nás mohlo odradiť.Odporúčal by som každému s EFT začínať deň. Nič nie je zaručené, no verím, že naše dni sa postupne s EFT stanú krajšie a krajšie. Lenkin kurz EFT prakticky je stručný, ale veľmi výstižný a zrozumiteľný. Vedie nás kurzom plynulo a jasne. Ďakujem.

Marián Dyno Buričumelec, www.dynoburic.sk
Garancia vrátenia peňazí 14 dní od zakúpenia

Potrebujete pomoc s objednávkou?

Napíšte mi na lenka@lenkarumanova.sk

Rada Vám pomôžem a poradím.