Chcete vedieť, ako môžete vo svojich vzťahoch zažívať viac lásky a menej hádok?

Ako žiť život bez bolestí a fyzických problémov, tak aby Vás už viac neobmedzovali vo Vašom živote?

Ako sa otvoriť hojnosti a úspechu a zarábať toľko, koľko ste si vysnili?

Ako sa zbaviť svojich najväčších strachov, iných nepríjemných pocitov či spomienok, ktoré Vám nedovolia roztiahnuť krídla?


Naučte sa techniku, s pomocou ktorej môžete za 15 – 30 minút dennej práce na sebe zmierniť alebo úplne vyriešiť svoje problémy v akejkoľvek životnej oblasti a dosiahnuť zmeny, po ktorých túžite.

Možno aj Vy zažívate strachy, úzkosť, máte zdravotné problémy, Vaše vzťahy nie sú práve najideálnejšie a Vaša práca Vás ubíja a neprináša toľko financií, koľko pre svoj život potrebujete. A možno Vás trápi niečo úplne iné.

A možno patríte k tým, čo nevedia ako ďalej. Opakovane sa Vám deje to isté (s väčšími či menšími obmenami) a vy už neviete, ako z tohto večného kolotoča vystúpiť. Už ste vyskúšali všetko možné a nič nefungovalo poriadne, či dlhodobo.

Predstavte si, že…

I

sa dokážete jednoducho zbaviť stresu a vďaka tomu sa uvoľniť

I

sa oslobodíte od strachov a paniky a konečne budete žiť slobodný život bez obmedzení

I

prepustíte zlé spomienky a vďaka tomu začnete viac žiť prítomnosťou

I

môžete zlepšiť Váš zdravotný stav a uľaviť si od fyzických problémov a vďaka tomu sa venovať tomu, čo Vám robí radosť a čo ste doteraz robiť nemohli

I

zlepšíte Vaše vzťahy, prácu, hojnosť....

I

spravíte koniec s Vašimi starými nepotrebnými návykmi, ktoré Vás vďaka tomu, už nebudú viac obmedzovať

A teraz si predstavte, že…

E

to všetko zvládnete sami za pomoci EFT

E

odteraz môžete EFT použiť vždy, keď budete potrebovať, či už to bude v autobuse, na porade v práci alebo kdekoľvek inde

E

už navždy budete mať v rukách nástroj, ktorý Vám pomôže cítiť sa spokojne a radostne

Vďaka Lenke som zvládla svoju prácu bez stresu, zbytočných nervov a vnútorného napätia. EFT som spočiatku veľmi neverila, ale vyskúšala som a prinieslo to výsledok – mimoriadne pozitívny. Ďakujem!

Mária Bročková

učiteľka

 S EFT a Lenkinou pomocou som sa zbavil ťažkej fóbie, ktorá ma prenasledovala dlhé roky a brzdila ma zaradiť sa do bežného života. Táto fóbia už nie je. Zmenila sa na radosť a šťastie a dostal som možnosť vnímať veci inak a prirodzene. Ďakujem.

Matúš Nahálka

programátor CNC strojov

Leni, opravdu z celého srdce ti děkuji, že jsem mohla projít tvým online kurzem. Metodu EFT znám delší dobu, ale tvá doporučení a cvičení i styl, jakým si vše vysvětlila, byl pro mě velmi nový a skvělý. Tvůj kurz ke mě přišel v době, kdy jsem prožívala jedno z nejtěžších období mého života. A tvůj přístup mi přinesl obrovské sklidnění, důvěru v sebe, načerpání nové energie. Cítila jsem jak se sklidňuje a vylaďuje v mém životě všechno a jak zároveň lidé na mě reagují velmi hezky a jinak. A nejspíš vedlejší efekt spokojenosti a klidu je, že vypadám mladší, což teď slýchávám velmi často. Jako terapeutka energetickým čtením zjišťuji příčiny toho, co se lidem děje a největší traumata s nimi řeším při terapii. A je skvělé, že znám tvůj online kurz, že můžu lidem doporučit něco, co si mohou dělat doma. Děkuji, jsi skvělá, i to co děláš.

Pavla Skálová

terapeutka energetickým čtením, www.pavlaskalova.cz

Ja Vás tento jednoduchý a efektívny nástroj naučím v 7 krokoch.

Tým nástrojom je metóda EFT,  ktorej celý názov znie Emotional Freedom Techniques (v preklade techniky emočnej slobody).


Volám sa Lenka Rumanová a sprevádzam ľudí na ich ceste za lepším životom. Na tejto ceste využívam rôzne alternatívne metódy a techniky a jednou z nich je aj metóda EFT. S EFT som pomohla už stovkám ľuďom a pomôžem aj Vám.

Ukážem Vám, čo všetko s EFT môžeme dosiahnuť.  Vďaka  7 lekciám dostanete do ruky nástroj, ktorý má tú moc, zmeniť Váš život v každej oblasti, v ktorej to potrebujete a  chcete. S EFT vo svojom každodennom živote dosiahnete väčšiu pohodu a radosť.

V online kurze EFT prakticky Vás v 7 lekciách naučím ako vyzerá základná skratka EFT, ktorá je použiteľná na väčšinu problémov. Ako pracovať s fyzickými problémami, emóciami a nepríjemnými spomienkami. Dozviete sa 2 efektívne techniky na spracovanie nepríjemných udalostí a situácií z minulosti a odhalíte a spracujete obmedzujúce presvedčenia a vzorce.

V jednotlivých lekciách sa naučíme:

I

EFT - Ako na to

Povieme a ukážeme si, ako EFT funguje a ako prebieha v praxi a vďaka tomu už budete môcť EFT používať vždy a všade.

I

Vonkajšie prejavy a príznaky

Naučíme sa, na čo sa zamerať pri spracovávaní toho, čo je najviditeľnejšie – a to je to, čo momentálne pociťujeme ako nepríjemné. Či už sú to problémy fyzické, vzťahové, pracovné atď. Vďaka tomu pomenujete svoje problémy konkrétnejšie a o to efektívnejšie sa ich zbavíte.
I

Pocity a emócie

Ukážeme si ako pracovať s nepríjemnými pocitmi a emóciami, ktoré nás v súvislosti s našim problémom trápia a vďaka tomu sa ich dokážete zbaviť aj sami.
I

Udalosti a situácie

Pozrieme sa na konkrétne udalosti a situácie z nášho života, ktoré nás negatívne ovplyvňujú až dodnes.
I

Technika filmu

Pomocou tejto techniky sa naučíme spracovať práve tie vyššie spomenuté nepríjemné situácie a udalosti z nášho života.
I

Obmedzujúce presvedčenia

Ozrejmíme si, čo to obmedzujúce presvedčenia sú, ako ich odhaliť a následne spracovať. Vďaka tomu Vás už nebudú vo Vašom živote viac spútavať a budete mať väčšiu slobodu vo všetkom.
I

Psychologický reverz

Dozvieme sa, prečo sa nám napriek nášmu úsiliu a snahe nedarí zbaviť našich problémov a dosahovať naše ciele a naučíme sa ako s psychologickým reverzom pracovať. A vďaka tomu, čo sa dozviete v tejto lekcii, budete svoje ciele dosahovať ľahšie.

Už po prvej lekcii som sa cítil lepšie. Moje myšlienky sa menili na pozitívne. Ja som si svoje problémy poctivo odťukal a začal som si viac veriť. Po každom ťukaní sa cítim sebavedomejšie a mám väčšiu chuť do života. Na EFT nie je nič zložité čo by nás mohlo odradiť.Odporúčal by som každému s EFT začínať deň. Nič nie je zaručené, no verím, že naše dni sa postupne s EFT stanú krajšie a krajšie. Lenkin kurz EFT prakticky je stručný, ale veľmi výstižný a zrozumiteľný. Vedie nás kurzom plynulo a jasne. Ďakujem.

Marián Dyno Burič

umelec, www.dynoburic.sk

Leni, kurz je urobený prehľadne, všetko je pekne vysvetlené, podľa videí a pracovných listov sa dá krásne pracovať.
Podarilo sa mi už odťukať bolesť hlavy – ráno som sa zobudila s takým, že aj ma chce bolieť hlava aj nie. Toto sa mi raz za čas stane a večer to už býva zlé, bolesť býva už silná, no teraz som poobede odťukala bolesť hlavy a až večer som si spomenula, že jeeej, mňa nebolí hlava. Takže mi to krásne prešlo.
Ťukala som aj pár koliečok na spánok, nemohla som zaspať…a ani neviem ako som zaspala. A mojej dcére som pomohla spracovať strach zo šoférovania a to sme ťukali naozaj len raz. Je to úžasné a rýchle. Niekedy mi síce robí problém nájsť vhodné slová, ale podľa tvojho vedenia a praxou sa to určite zlepší. Veľmi Ti ďakujem.

Terézia Felcanová

masérka, http://masazevmartine.sk

Čo Vám teda tento kurz prinesie?

I
Zistíte, ako EFT funguje a vďaka tomu už navždy budete vedieť, ako na to, aby ste sa cítili v pohode, nech sa deje, čo sa deje
I
Zbavíte sa svojich strachov, ktoré Vás obmedzovali v živote a vďaka tomu budete žiť slobodnejší a radostnejší život
I
Uvoľníte zo svojho tela a mysle nepríjemné emócie a spomienky
I
Získate efektívny nástroj na sebarozvoj, ktorý môžete využívať už navždy
I
Odhalíte skryté programy a vzorce, ktoré Vám neslúžia tak, ako by ste chceli a naučíte sa, ako ich spracovať a zmeniť na také, ktoré Vám budú pomáhať žiť život podľa Vašich predstáv
I
Obnovíte svoju vnútornú rovnováhu a to Vám umožní, viac si život užívať
I
Naučíte sa, ako svoje ciele dosahovať s väčšou ľahkosťou

A aká je cena?

10 EUR/1 týždeň

Predstavte si, že žijete slobodný, vyrovnaný a radostný život.
A aj keď ním občas čosi zatrasie (a to sa skôr či neskôr stane – verte mi 😉 ), tak máte v rukách skvelý nástroj, s ktorým môžete tieto otrasy a ich dopad na Váš život zmierniť, či usmerniť.
S EFT dokážete pomôcť nielen sami sebe, ale aj svojim blízkym, na ktorých Vám záleží.
Cena celého online kurzu je 59€.

Je to necelá polovica ceny živého kurzu s rovnakými informáciami, ale na rozdiel od živého kurzu sa k jednotlivým informáciám v lekciách môžete opätovne vracať.

59€ zaplatíte u terapeutov za 1 sedenie a v tomto kurze za rovnakú cenu získate celoživotný efektívny nástroj na zlepšenie svojho života.

Za 10€ (cena za týždeň kurzu) máte 1 lístok do Cinemax kina aj s občerstvením. 

 

To ale nie je všetko. K online kurzu ešte dostanete:

 

2 myšlienkové mapy k lekciám v hodnote 10€

V týchto myšlienkových mapách nájdete prehľadne zhrnuté to najdôležitejšie z kurzu. Je to pre vás taký EFT ťahák.

Myšlienkové mapy dostanete v pdf formáte.

Video prednáška emočná sloboda a hojnosť

 Video prednáška
 Emočná sloboda, peniaze a hojnosť
 v hodnote 21€

 37 minútové video, v ktorom vás prevediem   ťukaním na   tému hojnosť a peniaze. 

K videu dostanete aj prepis k “ťukacej” časti, takže budete mať k  dispozícii aj “ťukací” skript.

Uzatvorená FB skupina

Získate prístup do uzatvorenej FB skupiny, kde môžete klásť otázky, podeliť sa o vaše skúsenosti a úspechy a zároveň sa môžete navzájom inšpirovať. V skupine som aj ja a budem Vás na Vašej ceste podporovať, odpovedať na vaše otázky a nájdete tu odo mňa aj zaujímavé príspevky.

Jednotlivé bonusy sa budú postupne odkrývať v priebehu kurzu. O všetkom budete podrobne informovaní v členskej sekcii kurzu.

ČO TEDA ZÍSKATE

Online kurz EFT prakticky v hodnote 59€
Praktickú videoprednášku Emočná sloboda a hojnosť
v hodnote 21€
2 myšlienkové mapy k jednotlivým lekciám v hodnote 10€
Prístup do interaktívnej facebookovej skupiny
Celkovo v hodnote 90€

za cenu 59€

Čo ak sa mi kurz nebude páčiť?

Naozaj som si dala záležať na tom, aby bol kurz, čo najviac zrozumiteľný, praktický a hlavne k veci. Taký, aby Vás “nakopol” a Vy sami ste šli do akcie a pracovali na sebe a svojom živote.

Ak sa ale stane, že sa Vám kurz nebude páčiť, alebo zistíte, že to nie je to pravé orechové pre Vás, máte odo mňa garanciu, že ak mi do 14 dní od zakúpenia online kurzu napíšete, ja Vám bez zbytočných otázok vrátim peniaze v plnej výške.

Odpovede na Vaše časté otázky

Ako dlho kurz trvá?

Kurz trvá necelých 6 týždňov. Prvú lekciu dostanete hneď po prijatí platby za kurz. Na oboznámenie sa so základmi EFT a s tým ako funguje budete mať 3 dni a na 4. deň príde ďalšia lekcia. Ostatné lekcie budú chodiť s odstupom 7 dní.

Ako môžem online kurz zaplatiť?

Zaplatiť môžete online prevodom alebo prevodom.

Ako a kedy získam prístup do kurzu?

Po odoslaní objednávky Vám príde na Váš e-mail zálohová faktúra. Po jej uhradí a pripísaní sumy za kurz na účet, Vám príde na e-mail potvrdenie o platbe, spolu s e-mailom s prístupovými údajmi ku kurzu.

Koľko času denne mi kurz zaberie?

Toľko, koľko si sami určíte. Pozretie video-lekcie a prečítanie pracovného listu Vám zaberie maximálne 15 minút (väčšinou je to menej). Ostatné dni Vám odporúčam venovať práci na svojich témach a problémoch 15-30 minút. Ak sa niektoré dni tomu venovať nebudete, nevadí, iný deň môžete s EFT stráviť viac času. Je to naozaj o Vašom nastavení a zacielení.

Pin It on Pinterest