Májové kvantové večery

4 večery = 2 hodiny = 1 mesiac

=
kvalitnejší život

Uvoľnite svoju myseľ aj telo a otvorte sa hojnosti a láske 
s kvantovými vlnami

V máji na vás čaká  mesačný program štyroch kvantových večerov, počas ktorých budeme vždy cca 30 minút pracovať na rôznych témach. Tieto štyri večery v konečnom dôsledku prispejú k tomu, že sa budete cítiť uvoľnenejšie, slobodnejšie, energickejšie, harmonickejšie…….

Témy, ktorým sa budeme venovať

1. MYSEĽ

• uvoľnenie a rozpustenie stresu
• očista mysle od negatívnych myšlienok
• harmonizácia vnútorných konfliktov
• uvoľnenie strachov 

2. TELO

• uvoľnenie napätia z tela
• spracovanie fyzických bolestí a ťažkostí
• revitalizácia a obnova buniek a tkanív
• podpora životnej energie

3. HOJNOSŤ

• uvoľnenie a rozpustenie blokov hojnosti
• transformácia obmedzujúcich presvedčení
• otvorenie sa hojnosti v bezpečí a láske
• finančná hojnosť

4. LÁSKA

• ošetrenie starých vzťahových zranení
• transformácia blokov srdca
• harmonizácia vzťahov
• ukotvenie v bezpodmienečnej láske

Ako to funguje?

Kvantové pole vypĺňa priestor okolo nás. Vypĺňa všetko vo vesmíre a všetko je v ňom navzájom prepojené. Je to pole všetkých informácií a možností, aj potenciálnych (a teda aj informácie ku komu a kam majú kvantové vlny s danými zámerom smerovať). Prístup k týmto informáciám a možnostiam má každý. Tým, že sme všetci prepojení, je jedno ako ďaleko sa od seba nachádzame. Môžem byť od vás stovky kilometrov vzdialená a kvantové vlny s konkrétnymi zámermi, ktoré vyšlem, vždy dôjdu až k Vám, na miesto určenia. Nepotrebujem ani vedieť, kde sa práve nachádzate. Informácie o tom sú zapísané práve v tomto kvantovom poli.

ČO POTREBUJETE A AKO TO BUDE PREBIEHAŤ

Potrebujete len
» tiché a pohodlné miesto na sedenie alebo ležanie a
» približne 35 minút vášho času.

Každý večer krátko pred 20.-tou hodinou sa niekoľkými hlbokými nádychmi a výdychmi uvoľnite a potom už len vnímajte svoje pocity a nechajte myšlienky voľne plynúť do cca 20.30 hod. (alebo dlhšie, ako vám bude príjemné).


Kvantové vlny môžete cítiť ako jemné chvenie v tele, teplo, hojdanie tela, vlny energie, alebo niečo úplne iné. Tak isto je bežné, že tieto vlny v tele vôbec vnímať nebudete.

Počas pôsobenia kvantových vĺn nie je potrebné byť pripojený na internet, funguje to na energo-informačnej úrovni.

Kvantové večery sa budú konať vždy vo štvrtok, v dňoch 9.5.2024, 16.5.2024,

23.5.2024, 30.5.2024

Nemôžete v stanovený čas?

Ak by sa stalo, že v stanovenom termíne nemôžete, nevadí. Vždy to bude nastavené tak, že ak si k tomu sadnete/ľahnete do 24 hodín od termínu, prebehne to u vás rovnako ako u všetkých ostatných. V prípade, že zabudnete, nevadí – prebehne to u vás v stanovený čas.

Aké výhody Vám prinesie Vaša účasť na kvantových večeroch?

E

Miesto

Kvantových večerov sa môžete zúčastniť z pohodlia vášho domova. Nemusíte teda nikam cestovať a ste v prostredí, ktoré poznáte a je Vám príjemné.
E

Čas

Kvantové večery sa síce konajú v konkrétne dátumy a presne určený čas, ale vždy je tam 24 -hodinová časová rezerva pre tých, ktorý v stanovený čas nemôžu, alebo naň zabudnú.
E

Témy

Témy a zámery, ktorých sa budú kvantové večery týkať, sú zamerané na uvoľnenie našej mysle a tela a otvorenie sa hojnosti a láske

E

Zmena

Zmeny k lepšiemu sa naštartujú naozaj u každého, niekedy ale nie sú na prvý pohľad viditeľné, pretože prebiehajú postupne, pomaly, že si ich jednoducho ani neuvedomíte.
E

Cena

Cena za všetky 4 kvantové večery je 15€, čo je cena približne rovnaká ako 2 vstupenky do kina na 3D film, cena 2 obedových menu alebo cena kvalitnej knihy.

Aká je cena za sériu 4 kvantových večerov?

 15€ (380Kč)

(ak chcete využiť platbu v Kč, kontaktujte ma po Vašej objednávke na e-mail lenka@lenkarumanova.sk)

  • Je to cena za všetky 4 kvantové večery v trvaní 30 minút každý, čiže spolu 2 hodiny čistého času.
  • Cena je natoľko nízka, aby si ju mohol dovoliť zaplatiť každý. Za 1 kvantový večer zaplatíte 3,75€, čo je približne cena 1 šálky kávy so  zákuskom alebo polovica vstupenky do kina.

Čo o pôsobení kvantových vĺn hovoria účastníci kvantových večerov?

Moc děkuji za čtvrteční večerní vlny.Byly opravdu silné, cítila jsem nejprve teplo a potom ruce a chodidla, brnění, v nohou zvláštní nepopsatelné pocity a fyzické vjemy. To samé se v průběhu dělo v různých částech těla…tam kde byla potřeba čištění a uzdravování bylo to naprosto úžasné, přála jsem si, aby to neskončilo……už se těším na další…. Leni veliké Děkuji
Jiřinka Kindlová

Dobrý deň Lenka,chcem sa Vám poďakovať za kvantovanie na diaľku.Odkedy sa zúčastňujem, cítim sa lepšie, mám myomy na maternici a lekár mi nasadil 3mesačnú liečbu, v piatok som bola na kontrole a zmenšili sa a cítim, že je to aj pôsobením kvantovky, lebo som cítila brnenie v pobrušku aj v krížovej oblasti a raz som cítila ako prešla vlna a vyletela so mňa taká svetelná gulička. Srdečne vám ďakujem.
Jana

Ahoj Leni, bolo to jedným slovom úžasné! S prenosom energie už mám skúsenosti, som citlivá na vibrácie, ale takto silno som to ešte necítila… Vnemy sa striedali dosť rýchlo, raz som mala pocit, že mnou prechádza parný valec, potom chvenie na koncoch prstov rúk aj nôh, horúčava, tlak v ušiach, v krčnej chrbtici, v hrdle, v nose… Ale najviac ma prekvapilo, že to začalo pôsobiť hneď o ôsmej, vedela som, že to nestíham, štvrtky večer je u nás chaos, deti ešte neboli v posteli, niečo som dorábala na počítači, mala som v pláne ľahnúť si okolo pol deviatej a byť v posteli už do rána…a začalo ma to valcovať tak, že som sa nevedela sústrediť. Tak som si ľahla a cca po hodine som vstala, krútila sa mi hlava, ale postupne to odznelo. Ďakujem.
Martina

Pekný deň želám, večer pri terapii dobrý pocit, ľahla som si cca 10 min.pred 20.00, v momente som cítila zvláštne brnenie cez uši, hlavne z pravej strany,uvoľnenie, ležala som celkom 45 minút, asi som aj zdriemla….keď mi manžel prišiel povedať, že už je po čase, bola som prekvapená…Teším sa na ďalší štvrtok,čo prinesie.
Zuzana

Ahoj Leni, musím ti napsat, že jsem se cítila báječně. Netuším jak to funguje, ani co jsi dělala, ale začalo mi to od nohou, postupná úleva a uvolnění nejdřív od kolen dolu, potom jsem cítila příjemný pocit úlevy a tepla v oblasti kříže a celá jsem se rozplynula do měkké a teplé matrace na posteli. pak mě najendou začala bolet hlava na temeni,ale jen na několik minut a pak vše odešlo a já se cítila skvělě. druhý den ráno mi bylo, jako bych se znova narodila. Poslední dobou mě bolí záda jak sedím u PC a po tvé očistě se mi velmi ulevilo. Bylo to příjemné, těším se na další. Děkuji.
Jana

Kvantové večery môžu naštartovať zmeny vo všetkých oblastiach vášho života. Ako sa k týmto zmenám postavíte a čo s nimi urobíte, je už na Vás. Určite je vhodné, aby ste tieto počiatočné zmeny podporili aj Vy sami.

Pokiaľ s Vami témy a zámery jednotlivých kvantových večerov rezonujú a máte chuť to vyskúšať, objednajte si ich PRÁVE TERAZ kliknutím na tlačidlo “objednať kvantové večery”.

Pre koho kvantové večery nie sú určené?

Pre tých, ktorí riešia závažné psychické problémy, alebo sú dlhodobo pod vplyvom omamných látok a drog.

NEZABÚDAJTE: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť. Neodporúča sa teda vysadzovať stanovenú liečbu a predpísané lieky. So zlepšením zdravotného stavu je možné po konzultácii s ošetrujúcim lekárom znižovať dávky liekov.

Pin It on Pinterest