Ranná a večerná meditácia

s EFT ťukaním a afirmáciami

 

Cítite sa ráno po prebudení nepríjemne z toho, čo vás čaká?

A tento pocit vás sprevádza celý deň?

Večer ste unavení a vystresovaní?

Alebo máte problémy zaspať?

E

Chceli by ste svoj deň naštartovať v pohode, plný energie a dobrej nálady?

E

Chceli by ste sa kedykoľvek počas dňa k tomuto pocitu vrátiť?

E

Chceli by ste večer zaspať bez toho, aby vám v hlave vírili myšlienky okolo toho, čo a ako ste urobili?

Mám pre vás jednoduché a účinné riešenie, vďaka ktorému pocítite viac

energie

sebadôvery

pokoja

vďačnosti

uvoľnenia

Pre každého z nás je veľmi dôležité venovať si denne aspoň pár minút času, kedy sa sústredíme len na seba, na svoje pocity a ich prežívanie. Najlepší čas je ráno po prebudení a večer pred spaním. Kedykoľvek si ale venujeme niekoľko okamihov, prospeje nám to.

Ranná meditácia s afirmáciami

Necelých 8 minút, ktoré trvá táto meditácia, vás dokáže naštartovať do nového dňa. Dodajú vám energiu, novú silu, dobrú náladu a radosť z ďalšieho dňa.

Večerná meditácia s afirmáciami

11 minútová večerná meditácia vás po celom dni upokojí, prečistí vašu myseľ, uvoľní vás a pripraví na regenerujúci spánok.

 

Volám sa Lenka Rumanová a 18 rokov pracujem s ľuďmi a posledných 7 rokov v oblasti osobného rozvoja. Sprevádzam ľudí na ich ceste za lepším životom. Na tejto ceste využívam rôzne alternatívne metódy a techniky a jednou z nich je aj metóda EFT.

Čiastočne som túto metódu použila aj v oboch meditačných nahrávkach. Ak EFT nepoznáte, nič sa nedeje, k meditáciám dostanete aj jednoduchý návod a potom sa už len nechajte viesť mojim hlasom. 😉

Takto o meditáciách hovoria ľudia, ktorí nimi už prešli:

Lenka, dovoľte mi poďakovať za vašu rannú a večernú meditáciu. Veľmi mi pomohli k “normálnemu” životu. Musím sa priznať, že ťukanie bežných vecí trochu flákam, ale ranné a večerné meditácie robím pravidelne a veľmi mi pomáhajú. Som kľudná, spokojná, dokonca aj tá moja práca mi už nepripadá taká neznesiteľná. Tiež som vďaka meditáciám veselšia, komunikujem viac s okolím a často sa smejem. Keď robím meditáciu, cítim sa, ako keby starosti zo mňa spadli. Ráno idem s oveľa lepšou chuťou do práce a večer lepšie zaspávam. Ešte raz Vám ďakujem.

Darina Rybánska

administratívna pracovníčka

Ahoj Leni. Ranné afirmácie robím každé ráno a pomáha mi to naskočiť do dňa. V posteli si na slúchadlá pustím meditáciu a ťukám. Aj keď sa napríklad zobudím mrzutý či nevyspatý, ranné afirmácie ma preberú a ukľudnia. Som potom viac v pohode. Ďakujem.

Marián Dyno Burič

umelec, www.dynoburic.sk

Zdravím Vás, Lenko a moc Vám za tyto afirmace děkuji. Díky nim jsem si uvědomila, že je fajn začít každý den takto pozitivně a navíc vědět, že se k tomuto pocitu můžu v průběhu dne kdykoli vrátit. Naše nastavení je bez ohledu na okolnosti a situace prostě jen a jen na nás a Vaše afirmace s mými pocity dokonale rezonují. Ještě jednou Vám za ně moc děkuji.

Karin Springerová

prekladateľka na voľnej nohe

Dobrý deň, Lenka, ťukanie s afirmáciami na ráno ma preberie a lepšie zvládam ranný zhon s deťmi. Využívam ho aj počas dňa, keď zažívam viac stresu. Večerné ťukanie ma upokojí a hneď potom rýchlo zaspím.

Jana Kardošová

momentálne na materskej dovolenke

Vďaka rannej meditácii:

E

sa dokonalo preberiete a naštartujete do nového dňa

E

začnete deň pozitívne

E

budete počas dňa zažívať viac pokoja a radosti

E

zvládnete svoje každodenné povinnosti s väčšou ľahkosťou

Vďaka večernej meditácii:

E

sa po celom dni rýchlejšie uvoľníte

E

prepustíte zo svojho tela a mysle napätie a stres

E

pripravíte svoje telo a myseľ na relax a regeneráciu

E

ľahšie zaspíte

Aká je cena týchto 2 meditácií?

Cena za obe meditácie je približne rovnaká ako polhodinová relaxačná masáž. Akurát, že kvôli uvoľneniu a úľave nebudete musieť vyhľadať žiadneho  maséra.

Aj keď si meditácie zaplatíte len raz, budete ich môcť počúvať opakovane.

Meditácie dostanete v e-maily v mp3 formáte a je na vás, či ich budete počúvať online, alebo si ich stiahnete do mobilu či počítača, aby ste ich mali stále poruke.

Meditácie som ocenila na 18€.

 

Miriam Štolfová, www.miriamstolfova.sk

Čo teda za cenu 18€ získate?

Nahrávky obsahujú rannú a večernú meditáciu s EFT ťukaním na naštartovanie do nového dňa a úľavu od stresu.

K nahrávkam získate aj inštrukcie v pdf formáte aj s ich prepisom, takže ich budete mať k dispozícii aj ako “ťukací” skript.

Pin It on Pinterest