Ranná a večerná meditácia

s EFT ťukaním a afirmáciami

 

Cítite sa ráno po prebudení nepríjemne z toho, čo vás čaká?

A tento pocit vás sprevádza celý deň?

Večer ste unavení a vystresovaní?

Alebo máte problémy zaspať?

E

Chceli by ste svoj deň naštartovať v pohode, plný energie a dobrej nálady?

E

Chceli by ste sa kedykoľvek počas dňa k tomuto pocitu vrátiť?

E

Chceli by ste večer zaspať bez toho, aby vám v hlave vírili myšlienky okolo toho, čo a ako ste urobili?

Mám pre vás jednoduché a účinné riešenie, vďaka ktorému pocítite viac

energie

sebadôvery

pokoja

vďačnosti

uvoľnenia

Pre každého z nás je veľmi dôležité venovať si denne aspoň pár minút času, kedy sa sústredíme len na seba, na svoje pocity a ich prežívanie. Najlepší čas je ráno po prebudení a večer pred spaním. Kedykoľvek si ale venujeme niekoľko okamihov, prospeje nám to.

Ranná meditácia s afirmáciami

Necelých 8 minút, ktoré trvá táto meditácia, vás dokáže naštartovať do nového dňa. Dodajú vám energiu, novú silu, dobrú náladu a radosť z ďalšieho dňa.

Večerná meditácia s afirmáciami

11 minútová večerná meditácia vás po celom dni upokojí, prečistí vašu myseľ, uvoľní vás a pripraví na regenerujúci spánok.

 

Volám sa Lenka Rumanová a 15 rokov pracujem s ľuďmi a posledné 4 roky v oblasti osobného rozvoja. Sprevádzam ľudí na ich ceste za lepším životom. Na tejto ceste využívam rôzne alternatívne metódy a techniky a jednou z nich je aj metóda EFT.

Čiastočne som túto metódu použila aj v oboch meditačných nahrávkach. Ak EFT nepoznáte, nič sa nedeje, k meditáciám dostanete aj jednoduchý návod a potom sa už len nechajte viesť mojim hlasom. 😉

Takto o meditáciách hovoria ľudia, ktorí nimi už prešli:

Lenka, dovoľte mi poďakovať za vašu rannú a večernú meditáciu. Veľmi mi pomohli k „normálnemu“ životu. Musím sa priznať, že ťukanie bežných vecí trochu flákam, ale ranné a večerné meditácie robím pravidelne a veľmi mi pomáhajú. Som kľudná, spokojná, dokonca aj tá moja práca mi už nepripadá taká neznesiteľná. Tiež som vďaka meditáciám veselšia, komunikujem viac s okolím a často sa smejem. Keď robím meditáciu, cítim sa, ako keby starosti zo mňa spadli. Ráno idem s oveľa lepšou chuťou do práce a večer lepšie zaspávam. Ešte raz Vám ďakujem.

Darina Rybánska

administratívna pracovníčka

Ahoj Leni. Ranné afirmácie robím každé ráno a pomáha mi to naskočiť do dňa. V posteli si na slúchadlá pustím meditáciu a ťukám. Aj keď sa napríklad zobudím mrzutý či nevyspatý, ranné afirmácie ma preberú a ukľudnia. Som potom viac v pohode. Ďakujem.

Marián Dyno Burič

umelec, www.dynoburic.sk

Zdravím Vás, Lenko a moc Vám za tyto afirmace děkuji. Díky nim jsem si uvědomila, že je fajn začít každý den takto pozitivně a navíc vědět, že se k tomuto pocitu můžu v průběhu dne kdykoli vrátit☺ Naše nastavení je bez ohledu na okolnosti a situace prostě jen a jen na nás a Vaše afirmace s mými pocity dokonale rezonují. Ještě jednou Vám za ně moc děkuji.

Karin Springerová

prekladateľka na voľnej nohe

Dobrý deň, Lenka, ťukanie s afirmáciami na ráno ma preberie a lepšie zvládam ranný zhon s deťmi. Využívam ho aj počas dňa, keď zažívam viac stresu. Večerné ťukanie ma upokojí a hneď potom rýchlo zaspím.

Jana Kardošová

momentálne na materskej dovolenke

Vďaka rannej meditácii:

E

sa dokonalo preberiete a naštartujete do nového dňa

E

začnete deň pozitívne

E

budete počas dňa zažívať viac pokoja a radosti

E

zvládnete svoje každodenné povinnosti s väčšou ľahkosťou

Vďaka večernej meditácii:

E

sa po celom dni rýchlejšie uvoľníte

E

prepustíte zo svojho tela a mysle napätie a stres

E

pripravíte svoje telo a myseľ na relax a regeneráciu

E

ľahšie zaspíte

Aká je cena týchto 2 meditácií?

Cena za obe meditácie je približne rovnaká ako polhodinová relaxačná masáž. Akurát, že kvôli uvoľneniu a úľave nebudete musieť vyhľadať žiadneho  maséra.

Aj keď si meditácie zaplatíte len raz, budete ich môcť počúvať opakovane.

Meditácie dostanete v e-maily v mp3 formáte a je na vás, či ich budete počúvať online, alebo si ich stiahnete do mobilu či počítača, aby ste ich mali stále poruke.

Meditácie som ocenila na 16€.

 

Miriam Štolfová, www.miriamstolfova.sk

Čo teda za cenu 16€ získate?

Nahrávky obsahujú rannú a večernú meditáciu s EFT ťukaním na naštartovanie do nového dňa a úľavu od stresu.

K nahrávkam získate aj inštrukcie v pdf formáte aj s ich prepisom, takže ich budete mať k dispozícii aj ako „ťukací“ skript.

Ak zistíte, že meditácie nie sú pre Vás to pravé orechové, máte odo mňa garanciu, že ak mi do 14 dní od zakúpenia meditácií napíšete, ja Vám bez zbytočných otázok vrátim peniaze v plnej výške.

Pin It on Pinterest