Rozjasnite svoj deň a prežite ho s láskou a pokojom

Táto meditácia je spojená s jemným poklepkávaním na koncové body meridiánových dráh (EFT akupresúrne body). Bližšie informácie dostanete spolu s meditáciou.

Bezplatným stiahnutím meditácie na rozjasnenie Vášho dňa, ktorej bežná predajná cena je 7€, Vás vnímam ako môjho milého zákazníka. Myslím si, že Vás informácie o osobnom rozvoji zaujímajú a preto Vám v rámci newsletteru budem zasielať práve tieto. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť v každom e-maily.
Vaše osobné údaje (meno, e-mail) budeme (Terapia pre život, s.r.o.) spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy a to výhradne za účelom zasielania vyššie uvedených newsletterov.

(po odoslaní formulára, si skontrolujte položky Spam/Reklama/Hromadné, niekedy zapadne e-mail tam).

Čo hovoria na meditáciu tí, čo si ju už vypočuli?

Vaša nová ťukacia meditácia je faaakt SILA!!! Urobila som si ju viackrát, aby som si potvrdila, ako na mňa pôsobí…zistila som, že ju nemôžem robiť večer lebo ma tak veľmi nabudila, že som nemohla spať.😀 No ráno a počas dňa je úplne úžasnaaa. Po nej mám pocit, že dokážem čokoľvek, cítim sa silná a doslova nepremožitelná. Ďakujem z celého srdiečka, že som si ju mohla vyskúšať a veľmi sa teším na ďalšie Vaše meditácie.
Gabriela Makarivová

Meditace mi vykouzlila úsměv na tváři, zaplavila mysl i tělo klidem a hřejivým teplem. To jsem od takové rychlovky opravdu nečekala. Krásné. Děkuji.
Eliška Zdražilová

www.eliskazdrazilova.cz

Myslela jsem si, že se u této meditace uvolním a pozitivně naladím. Poklepávání na koncové body meridiánových drah mi bylo tak příjemné, že jsem se nadchla. Meditaci jsem si napoprvé zopakovala hned dvakrát za sebou. Díky tomu jsem získala jistotu, že vše dělám správně, prostě tak, jak je mi příjemné a cítila jsem se blažená. Lenčin sametový hlas mě rychle, ale jistě naladí na tu správnou frekvenci a spolu s jednoduchou stimulací bodů na těle se vždy po meditaci cítím průzračnější, lehčí, čistší. Nejlepší na tom je, že mi tyhle skvělé pocity vydrží i dlouho po meditaci. Vřele doporučuji všem! Takhle blahodárných pět minut jinde jen tak nenajdete
Tereza Těšinská

www.terezatesinska.cz

Dobrý deň Lenka! Vypočula som si vašu meditáciu na rozjasnenie dňa. V jej minimalizme je ukrytá sila, a práve v tom je krásna. Spojením s bodmi o to viac zaujímavá. Rozjasnila ma do pokoja. Ďakujem ☀️
Zuzana Gregorová

Lienočka, čakala som meditku s afirmáciami a ťukaním… a ako si ma prekvapila? Pri prvých slovách som si povedala – kokso! To je geniálne! Roztiahli sa mi ústa do úsmevu a už tak zostali … asi 2 hodiny 🙂 Skvelá vec na naštartovanie dňa. Zaraďujem do ranného rituálu a ďakujem.
Miriam Štolfová

www.miriamstolfova.sk

Meditace na rozjasnění dne mě zaujala na první pohled tím, že byla “jiná”. Přidáním prvků EFT se odlišovala od toho, co jsem znala. O EFT jsem již slyšela, ale v kombinaci s meditací to pro mě bylo něco jedinečného, neotřelého. Lenčinu práci jsem znala z předchozích meditací, ale tato “poklepová” je pro mě jednoznačně TOP. Po meditaci jsem měla pocit, jako by mnou prostupovalo světlo, které mě nabíjí energií. A to jako maminka pěti dětí dokážu ocenit! Leničko, děkuji 🙂
Daniela Bulířová

www.be-inspirated.eu

Táto meditácia má rýchly účinok. Určite aj tým, že ťukám. Ale myslím, že aj slovami, ktoré opakujem a ktoré vlastne vyjadrujú našu podstatu. Vynikajúce spojenie a veľké plus, že je krátka. Po meditácii cítim pohodu, ukľudnenie a vyrovnanosť.
Marián Dyno Burič

umelec, www.dynoburic.sk

Pin It on Pinterest