Zdravie na končekoch prstov

Minipríručka EFT

STIAHNITE SI MINIPRÍRUČKU ZDARMA

Naučte sa metódu, ktorá vám pomôže zlepšiť život vo všetkých oblastiach a je dostupná každému vo veku od 2 do 100 rokov.

EFT v sebe spája starú čínsku akupresúru a modernú psychológiu a je to naozaj univerzálna technika, ktorú môžete použiť na akýkoľvek problém.

Aby vám bolo jasné, ako sa EFT používa, nájdete v príručke aj krátke video s ukážkou.

Vaše osobné údaje (meno, e-mail) budem (Terapia pre život s.r.o.) spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovávaním potrebným pre stiahnutie minipríručky a zasielanie ďalších newsletterov na tému osobného rozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo “odhlásiť” v každom zaslanom e-maile.

Po odoslaní formulára si skontrolujte vo Vašom e-maily položky Spam/Reklama/Hromadné, niekedy zapadne e-mail tam.

[mautic_segment id=1] ľudí už vie, ako na to

Reakcie čitateľov minipríručky EFT, ktorí ju aj prakticky vyskúšali

Ahoj Leni, píšem ti, čo sa mi podarilo podľa tvojho návodu. Som teraz chorá – posledné roky, keď mi začne alergia/peľová/ takto na jar, tak väčšinou ochoriem a zapália sa mi prínosové dutiny a kašlem. Niekedy mi to trvá aj mesiac, kým sa z toho dostanem. Teraz to už vyzeralo, že sa to opäť tak skončí, ale začala som podľa návodu ťukať. Neverila by som, že to môže zabrať tak rýchlo, ale po dvoch dňoch sa mi úžasne uvoľnil nos a prestávam aj kašlať. Som veľmi rada, lebo tá alergia mi teda dosť znepríjemňuje takto na jar život. Super, že v Ebooku je link na video, podľa toho som sa to veľmi ľahko naučila. Už som EFT chcela skúsiť pred pár rokmi, len som nevedela ako na to a na internete som sa vtedy nedopátrala k takému dobrému návodu. Ďakujem. Ivana
Ivana Tribusová

architektka, http://ivanatribusova.sk/

Som rada, že sa mi minipríručka EFT dostala do rúk v pravý čas, keď ma nesmierne boleli zuby a nevedela som z čoho. Nielen, že bolesť odznela úplne, ale podarilo sa mi odstrániť aj ďalšie problémy, ktoré boli na to naviazané. Ťukanie je jednoduché, lebo je k nemu názorné video a je možné ho robiť kdekoľvek. Vďaka Lenke som sa zoznámila aj s jej úžasnými detox-kvantovými večerami a celkovo môžem povedať, že to bolo v poslednej dobe to najlepšie, čo som pre svoje zdravie vedela ako vyťažená matka a podnikateľka urobiť. Ďakujem.
Mgr. Zuzana Walsh

podnikateľka na poli vzdelávania, www.martinazuzanawalsh.com

O metodě EFT jsem se dozvěděla nedávno a velice mě díky Lence a jejímu eBooku zaujala. Jako fyzioterapeutka si ráda zkouším metody, které učí nahlédnout do nitra „skutečných“ emocí a nacházejí příčinu zdravotního problému uvnitř nás samých. Tuto metodu „ťukání“ jsme vyzkoušeli celá rodina. S tříletou dcerou jsme si při „ťukání“ užily plno legrace a s mužem rozšířili o příjemné „ťukání“ naší oblíbenou masáž obličeje. Obnovení toku energie se dnes vždycky hodí. Pokud mě přepadne přes den nepříjemná emoce, zastavím se a snažím se pochopit její „skutečnou“ příčinu. A „ťukání“ toto pochopení urychlilo a usnadnilo. Velké díky a těším se na další informace o metodě EFT.
Martina Víchová

dětská fyzioterapeutka, www.martinavichova.cz

O EFT som počula už pred niekoľkými rokmi, ale vtedy mi to prišlo dosť zložité. Možno to bolo tým, že som bola len zvedavá, žiaden problém som nemala. Minipríručka je napísaná stručne a jasne, pre laikov, praktická bez zbytočnej teórie. Ocenila som tiež obrázky a praktické video. Hneď po prečítaní som sa dala do práce. Mala som bolesti v ľavom bedrovom kĺbe, ktoré po praktikovaní (ťukaní na správne miesta) sa do 5 minút znížili na minimum. Ťukať budem naďalej, teším sa, že som objavila účinný spôsob, ako sa rýchlo zbaviť bolesti kedykoľvek a kdekoľvek.
Martina Michalíková

www.martinamichalikova.sk

Keď som si sťahovala e-book, o EFT som nevedela prakticky nič, len to, že sa jedná o nejaké ťukanie. Povedala som si, že to vyskúšam, keďže ma trápili rôzne problémy a strachy. A bola som veľmi milo prekvapená, keď hneď prvé ťukanie zabralo a zmiernilo mi jeden akútny problém. Cítila som sa oveľa lepšie, ľahšie a to bol úžasný pocit. Ďakujem za tento e-book, ktorý ma určite bude sprevádzať v živote aj naďalej. Odporúčam ho všetkým, ktorí si chcú sami, v pohodlí domova vyskúšať novú metódu, ktorá pomôže.
Renáta Janečková

www.renatajaneckova.sk

Pin It on Pinterest