Pôsobenie kvantovej vlny na diaľku zdarma
z pohodlia vášho domova

Užite si pôsobenie kvantových vĺn
so zámerom

Vo štvrtok 25. apríla 2024 o 20.hod. si nájdite cca 20 minút času a pokoja a vychutnajte si pôsobenie kvantových vĺn so zameraním na “HARMÓNIA TELA, MYSLE A DUŠE”.

Počas pôsobenia kvantových vĺn nie je potrebné byť pripojený na internet, všetko prebieha na energo-informačnej úrovni a môžete sa ho zúčastniť z pohodlia vášho domova.

(skontrolujte si položky Spam/Reklama/Hromadné, niekedy zapadne e-mail tam).

Vaše osobné údaje (meno, e-mail) budem (Terapia pre život s.r.o.) spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovávaním potrebným pre registráciu na kvantový večer a zasielanie ďalších newsletterov na tému osobného rozvoja. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo “odhlásiť” v každom zaslanom e-maile.

Čo o pôsobení kvantových vĺn hovoria účastníci kvantových večerov?

Super, dnes som nezabudla, bol to jedinečný zážitok, teším sa a som zvedavá🙂 na ďalšie pôsobenie. Ďakujem
Anna

Chcela by som sa poďakovať za možnosť zúčastniť sa takto úžasného zážitku prežitého počas kvantovej vlny. Nakoľko vnímam energie, vedela som čo môžem približne očakávať , ale vždy to človeka posúva ďalej do neznáma… v skratke začalo to hučaním v ušiach, brnenie v ľavej ruke, intenzívne vnímanie tepu na rôznych častiach tela , pocit nadnášania , vlnenia až upadnutie do neznáma a prebrala som sa po dvoch hodinách. Celkový pocit po – veľmi pozitívny prístup , nič ma nevyvádza z miery, som plná energie a elánu do života…. ĎAKUJEM
Zuzana

V jednu chvíli jsem myslela na to, že bych potřebovala dodat energii a za okamžik … jsem měla úplně pocit, že se mi otevírá hrudník a já opravdu nasávam sílu..musela jsem hrozně zhluboka dýchat, bylo to fakt příjemný. Děkuju
Helena Lamačová Kaminská

Dobrý deň Lenka,chcem sa Vám poďakovať za kvantovanie na diaľku.Odkedy sa zúčastňujem, cítim sa lepšie, mám myomy na maternici a lekár mi nasadil 3mesačnú liečbu, v piatok som bola na kontrole a zmenšili sa a cítim, že je to aj pôsobením kvantovky, lebo som cítila brnenie v pobrušku aj v krížovej oblasti a raz som cítila ako prešla vlna a vyletela so mňa taká svetelná gulička. Srdečne vám ďakujem.
Jana

Ahoj Leni, bolo to jedným slovom úžasné! S prenosom energie už mám skúsenosti, som citlivá na vibrácie, ale takto silno som to ešte necítila… Vnemy sa striedali dosť rýchlo, raz som mala pocit, že mnou prechádza parný valec, potom chvenie na koncoch prstov rúk aj nôh, horúčava, tlak v ušiach, v krčnej chrbtici, v hrdle, v nose… Ale najviac ma prekvapilo, že to začalo pôsobiť hneď o ôsmej, vedela som, že to nestíham, štvrtky večer je u nás chaos, deti ešte neboli v posteli, niečo som dorábala na počítači, mala som v pláne ľahnúť si okolo pol deviatej a byť v posteli už do rána…a začalo ma to valcovať tak, že som sa nevedela sústrediť. Tak som si ľahla a cca po hodine som vstala, krútila sa mi hlava, ale postupne to odznelo. Ďakujem
Martina Michalíková

Nič konkrétne som necitila, ale som po operácii 2 deň a boleli ma bedrové kĺby. Cez noc ma nič nebolelo a ráno je to o 75% lepšie!
Ľubka

Cítila som jemné chvenie na tele,sem tam brnenie v ušiach a momentálne cítim taký kľud, pokoj ako po jemnej masáži.
Magdaléna

Mala som pocit, že sa mi rozlievajú svaly na tvári a rukách, také boli uvoľnené. 😉 Aj som lepšie spala v noci. Ďakujem !
Erika

Ahoj Leni, musím ti napsat, že jsem se cítila báječně. Netuším jak to funguje, ani co jsi dělala, ale začalo mi to od nohou, postupná úleva a uvolnění nejdřív od kolen dolu, potom jsem cítila příjemný pocit úlevy a tepla v oblasti kříže a celá jsem se rozplynula do měkké a teplé matrace na posteli. pak mě najendou začala bolet hlava na temeni,ale jen na několik minut a pak vše odešlo a já se cítila skvělě. druhý den ráno mi bylo, jako bych se znova narodila. Poslední dobou mě bolí záda jak sedím u PC a po tvé očistě se mi velmi ulevilo. Bylo to příjemné, těším se na další. Děkuji
Jana

Viac reakcií na kvantové večery si prečítate vo facebookovej skupine KVANTOVÉ VEČERY.

Pre koho pôsobenie kvantových vĺn nie je určené?

Pre tých, ktorí riešia závažné psychické problémy, alebo sú dlhodobo pod vplyvom omamných látok a drog.

NEZABÚDAJTE: Práca s alternatívnymi technikami nie je náhradou za bežnú lekársku starostlivosť. Neodporúča sa teda vysadzovať stanovenú liečbu a predpísané lieky. So zlepšením zdravotného stavu je možné po konzultácii s ošetrujúcim lekárom znižovať dávky liekov.

Pin It on Pinterest