MEDITÁCIA VĎAČNOSTI

Vďačnosť je cesta k nekonečnej spokojnosti a radosti z každého prežitého dňa.
10 minút, ktoré vám pomôžu naladiť sa na energiu vďačnosti a zažívať tak viac hojnosti v každej oblasti Vášho života.

Bezplatným stiahnutím meditácie vďačnosti, ktorej bežná predajná cena je 7€, Vás vnímam ako môjho milého zákazníka. Myslím si, že Vás informácie o osobnom rozvoji zaujímajú a preto Vám v rámci newsletteru budem zasielať práve tieto. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť v každom e-maily.
Vaše osobné údaje (meno, e-mail) budem (Mgr. Lenka Rumanová) spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy a to výhradne za účelom zasielania vyššie uvedených newsletterov.

(po odoslaní formulára, si skontrolujte položky Spam/Reklama/Hromadné, niekedy zapadne e-mail tam).

Čo hovoria na meditáciu tí, čo si ju už vypočuli?

Krásná, moc příjemná meditace, při které jsem si pocit vděčnosti prožila opravdu celou svou bytostí. Vděčnost je velkou silou, která vede k větší spokojenosti a pocitům hojnosti, proto pokud si přejete prožívat více těchto pocitů i ve svém životě, vřele vám tuto meditaci doporučuji. A navíc se příjemně naladíte a odpočinete si.
Blanka Makoňová

www.blankamakonova.cz

Ahoj Lenka. Veľmi príjemne sa počúva Tvoja meditácia vďačnosti. Počas meditácie mi slzy vďačnosti stiekli po líci. Máš upokojujúci hlas. Ďakujem, že som mohol meditovať v Tvojom doprovode.
Ďuri

Táto meditácia ma dostala. Emócie sa uvolnili a boli aj nejaké slzy. Je časovo prístupná a Lenkin hlas je veľmi príjemný a upokojujúci. Vrelo odporúčam a ďakujem:)
Marián Dyno Burič

umelec, www.dynoburic.sk

Leni, právě jsem doposlechla Tvou meditaci. Děkuji za ni. Máš krásný hlas a meditace byla moc příjemná. Je úžasné prosytit sebe i svět vděčností.
Jana Barrera

http://janabarrera.cz

Pin It on Pinterest