Končekmi prstov k zdravému a spokojnému životu

EFT a ostatné techniky, ktoré sa naučíte na tomto jednodňovom seminári,
vám umožnia žiť život podľa vašich predstáv a to vo všetkých oblastiach: ZDRAVIE, HOJNOSŤ, VZŤAHY, SEBAREALIZÁCIA

To, čo najviac ovplyvňuje náš život sú naše emócie, myšlienky a presvedčenia.

Ak je vám blízka predstava, že:

E
sa dokážete jednoducho zbaviť stresu a vďaka tomu sa uvoľniť
E
sa oslobodíte od strachov a paniky a konečne budete žiť slobodný život bez obmedzení
E
prepustíte zlé spomienky a vďaka tomu začnete viac žiť prítomnosťou
E
môžete zlepšiť Váš zdravotný stav a uľaviť si od fyzických problémov a vďaka tomu sa venovať tomu, čo Vám robí radosť a čo ste doteraz robiť nemohli
E
zlepšíte vaše vzťahy, prácu, hojnosť….
E
spravíte koniec s vašimi starými nepotrebnými návykmi, ktoré vás vďaka tomu, už nebudú viac obmedzovať

Často na vedomej úrovni niečo chceme a vieme, ako to funguje a napriek tomu robíme a žijeme pravý opak. Môžu za to práve naše podvedomé vzorce a emočné reakcie, ktoré sme sa naučili počas nášho života. Či už v rodine, v škole alebo v spoločnosti.

Možno to vyzerá tak, že už sa s tým nedá nič robiť, že takýmto spôsobom prežijeme celý zvyšok nášho života.
Dobrá správa je, že to, čo sme sa raz dokázali naučiť, sa dokážeme aj odnaučiť.

Vyberte sa so mnou na objavnú cestu s metódou EFT, ktorá je skvelým nástrojom na spracovanie všetkého, čo už v živote nechceme, čo sa nám nepáči a čo nám je nepríjemné.

Volám sa Lenka Rumanová a som autorkou online kurzu EFT prakticky, afirmačných EFT meditácií a zároveň osobnými konzultáciami sprevádzam ľudí na ich ceste za lepším životom. Na tejto ceste využívam rôzne alternatívne metódy a techniky a jednou z nich je aj metóda EFT. S EFT som pomohla už stovkám ľuďom a môžem pomôcť aj vám.

Ukážem vám, čo všetko s EFT môžeme dosiahnuť.  Vďaka kurzu dostanete do ruky nástroj, ktorý má tú moc, zmeniť váš život v každej oblasti, v ktorej to potrebujete a  chcete. S EFT vo svojom každodennom živote dosiahnete väčšiu pohodu a radosť.

Takto hovoria o kurze účastníci, ktorí ho už absolvovali

Som obrovsky rada, že som si dopriala seminár s metódou EFT u Lenky.
Za dva dni som takto získala úžasný nástroj na zlepšenie  svojho života a  pomoc iným. Lenka má vynikajúci rozhľad v oblasti vnútornej práce a takto orientovaných terapií a vyberá z tých najlepších metód tie najúčinnejšie postupy, ktoré majstrovsky využíva pri práci s ľuďmi. Ako profesionálka viem oceniť kvalitnú terapeutickú prácu, ktorú som mala možnosť na seminári zažiť aj na sebe, aj pozorovaním práce s ďalšími účastníčkami a za doslova niekoľko minút dosahované dramatické pokroky a zlepšenia ma okamžite presvedčili o priam zázračnej účinnosti EFT, ktorá spája poznatky tradičnej čínskej medicíny s prínosmi modernej psychoterapie. Veľmi sa teším na jej používanie pri práci na sebe aj s mojimi klientmi.

Zuzana Makovská

psychologička, www.abrahamhicks.sk

Kurz bol super, ja som veľmi spokojná. Lenka je skvelá lektorka a sprievodkyňa, všetko bolo jasne a zrozumiteľne vysvetlene. Za seba môžem len odporučiť. P. S. Už mám písomne zoznam 50 vecí a dnes som dve “odťukala”.
Ďakujem Lenka

Ingrid Jenisová

špecialista enviromentu

Ahoj Lenka,
tvoj kurz vrelo odporúčam. Príjemná a priateľská atmosféra, pocit bezpečia. Jednoduchá, no veľmi účinná metóda. To, čo som si na kurze “preťukala” sa vyriešilo. Napr. šoférovanie v novom meste po zotmení mi spôsobovalo stres, teraz ho už nemám.
Želám krásne dni, nech sa ti darí.

Henrieta Sochová

psychologička

Milá Lenka,
ďakujem za možnosť zúčastniť sa kurzu EFT. Prišiel ako na zavolanie. Riešila som dvojročné bolesti pravej strany tela – lekári sa smiali, že ma nemá čo bolieť a predpisovali mi lieky na ukľudnenie. Táto metóda mi taktiež pomohla zvládnuť synove tiky, s ktorými sme už rok navštevovali všelijakých špecialistov a nič sa nezmenilo. Metódu som síce trochu upravila, ale tým sa neznížil efekt. Keď má syn nejaký problém a rozprávame sa o ňom, ja na neho ťukám a on rozpráva. Problémy sa úplne nevyriešili, ale výrazne sa zmiernili.
Ďakujem za príjemné 2 dni, počas ktorých si sa nám venovala na 110%. Páčilo sa mi, že počas kurzu sme sa oboznamovali nielen s EFT. Otvorila si nám dvere k iným metódam, o ktorých som ani netušila, že existujú a teraz ich môžem využívať vo svojom živote.

Ďakujem

Ivana Johanidesová

zdravotná sestra

Termín: 27.11.2021
Kde: online cez zoom
Čas: 8.30 do cca 16.00 hod.
 (s prestávkou na obed)

Cena: 99€
(pre tých, ktorí už niektorý z kurzov absolvovali a chceli by si ho zopakovať, cena 60€ – v prípade záujmu mi napíšte správu)

V cene denného online seminára sú materiály, ktoré dostanete na Váš e-mail deň pred konaním seminára, podporná FB skupina, po týždni od kurzu (termín si upresníme) živé vysielanie s vašimi otázkami a odpoveďami.

BONUS: meditácia KVANTOVÉ LIEČENIE v hodnote 15€ (v mp3 formáte)

Na seminári:

E
sa dozviete ako EFT funguje
E

naučíte sa základnú techniku EFT a prakticky s ňou budete počas celého dňa pracovať

E
objavíte a pochopíte príčiny svojich problémov
E
budete ich schopní spracovať tak, že uvidíte a pocítite zmeny vo vašom vnímaní hneď počas kurzu
E
naučíte sa efektívne zaobchádzať so svojimi emóciami
E
naladíte sa na svoje telo a dokážete tak rozpustiť nepríjemné pocity a fyzické vnemy
E
pochopíte ako funguje vaše podvedomie a ako s ním narábať
E
naučíte sa nájsť a spracovať vaše strachy a obavy
E
začnete vnímať väčšiu slobodu v každej oblasti svojho života
E
dovolíte si tak žiť život podľa vašich predstáv a to vo všetkých oblastiach: ZDRAVIE, HOJNOSŤ, VZŤAHY, SEBAREALIZÁCIA…

Pin It on Pinterest