Prostredníctvom intuitívnej práce s telom,  práce v kvantovom poli, EFT a iných techník Vám pomôžem riešiť príčiny Vašich problémov, pozrieť sa na to, čo Vás trápi, z iného uhla a dám Vám potrebné nástroje k tomu, aby ste mohli začať žiť život podľa vlastných predstáv.

Ako som sa dostala k tomu, čo robím

Celý život som smerovala k tomu, pomáhať nejakým spôsobom druhým. Od puberty za mnou chodili moji kamaráti a známi po radu, a ja som im správne položenou otázkou často pomohla odosobniť sa od problému, pozrieť sa naň s nadhľadom a nájsť riešenie zo situácie, ktoré dovtedy nevideli. Dnes robím to, čo mám naozaj rada, čo ma napĺňa radosťou a dobíja moju energiu.

Moja cesta k tomu nebola priamočiara, ale ani veľmi kľukatá. Všetko, čo som sa na nej naučila, mi bolo prínosom, aj keď som to možno v danej chvíli nevidela.

Po vysokej škole som bola päť a pol roka na materskej s dvomi synmi a po nej som nastúpila ako učiteľka nemeckého jazyka na strednú školu. Milovala som prácu so študentmi, interakciu s nimi a nebolo to len o učení, ale aj o našich životných príbehoch, názoroch a problémoch. Systém a rôzne obmedzenia v školstve ma však veľmi zväzovali a postupne som prestala robiť svoju prácu s nadšením a tešila som sa tam už len málokedy.

Počas tohto obdobia som prečítala mnoho kníh na tému osobného rozvoja, pozitívneho myslenia, kníh s ezoterickým nádychom, sledovala som rôzne internetové stránky, navštívila kurz Reiki 1 a 2 a v rámci svojich možností, som to, čo sa mi páčilo a oslovilo ma, aplikovala aj na svoj život.

Niekedy okolo roku 2010  som na youtube videla krátke 7-minutové video o metóde EFT a ostala som sedieť s otvoreným ústami. Vyhľadala som si o tom ďalšie informácie a zistila, že v Čechách existuje aj rekvalifikačné akreditované vzdelávanie – Terapeut energetickej psychológie a EFT. V tej dobe som len snívala a hovorila som si, keď si na to našetrím a budem mať dostatok času, tak ……

Bolo mi dopriate

A v roku 2014 mi bolo dopriate a to spôsobom, ktorý by mnohých nepotešil. Dostala som v práci z reorganizačných dôvodov (nebolo koho učiť nemčinu) výpoveď. Priznávam, bolo mi smutno……za kolegami aj za študentmi……….ale….

Dva dni na to som si našla v e-mailovej schránke správu, že tento rok sa po prvý krát otvára intenzívny akreditovaný kurz EFT a čuduj sa svete, začína sa len štyri dni potom, ako sa končí môj pracovný pomer. Priznávam, chvíľku som váhala, predsa len bolo to intenzívne a cez letné prázdniny (čo znamená, polovicu prázdnin a potom aj začiatok šk.roka nebudem s deťmi), bolo to v Čechách a stálo to pomerne dosť peňazí.

Nakoniec som do toho išla

Čo vám poviem, nakoniec som do toho išla a…… kurz bol úžasný, kopec nových vedomostí a nástrojov, ktoré skutočne fungujú na rôzne oblasti nášho života a nesmiem zabudnúť na skvelých ľudí, ktorí sú doteraz mojimi priateľmi. Potom nasledoval ročný tréning terapeutov, dva kurzy kvantovky, ďalšie samovzdelávanie a pomedzi to samozrejme práca s klientmi, testovanie, kombinovanie a neustále zlepšovanie toho, čo som sa naučila.

Dnes robím to, čo som vždy chcela – pomáham ľuďom s tým, čo ich ťaží a ukazujem im, že sa dá žiť aj inak. A mám k tomu aj potrebné nástroje, nie len svoju intuíciu.

KTO SOM?

SPRIEVODKYŇA

…sprevádzam ľudí na ich ceste za lepším životom. Na tejto ceste využívam rôzne alternatívne metódy a techniky ako EFT, práca v kvantovom poli, Ho´oponopono, intuitívna práca s telom a i.

Okrem toho som mama 2 synov, dcéra, sestra, kamarátka, suseda a mnoho iného. 

Pin It on Pinterest