Poďakuj a získaš viac

Čože? Poďakujem a získam viac?

Áno, je to tak. Opakujem ešte raz – poďakuj a získaš viac. 😉

Som presvedčená o tom, že väčšina z vás už niekde počula alebo čítala o tom, že je dobré byť vďačný a vďačnosť neustále prejavovať. Možno ale neviete, prečo je to tak a kladiete si otázku, čo vám to prinesie do života a čoho to vlastne získate viac.

V nasledujúcom krátkom videu som pre vás zhrnula, čo vďačnosť prináša do našich životov. Dozviete sa o tom, prečo je dobré založiť si denník vďačnosti. A prečo je dobré, každý deň doňho zapisovať.

Určite si video pozrite, zaberie vám to približne 6 minút, ale prospech z toho môžete mať celý život. A ak  viete o niekom, komu by toto video mohlo pomôcť, kliknite na tlačítko nižšie a zdieľajte ho s kamarátmi na Facebooku 😉

Ako sa s vďačnosťou otvoríte hojnosti, sa dočítate v tomto článku a môžete sa zapojiť aj do výzvy. Už sa zapojilo dosť ľudí, ale čím viac nás bude, tým lepšie. 😉

 

Budem rada, ak mi v komentároch pod videom ↓ ↓ ↓ napíšete, či si píšete denník vďačnosti a čo Vám to už prinieslo do života.

»» Zdieľajte tento článok aj pre vašich priateľov a známych, ktorých by mohol zaujať. ««

Lenka Rumanová
Pomocou intuitívnej práce s telom, práce v kvantovom poli, EFT a iných techník pomáham ľuďom riešiť príčiny ich problémov, pozrieť sa na to, čo ich trápi, z iného uhla a dávam im potrebné nástroje k tomu, aby mohli začať žiť život podľa vlastných predstáv. Viac informácií o mne si prečítate tu >> Okrem toho, že s klientmi pracujem na sedeniach, učím ich, ako si môžu pomôcť sami. Zlepšiť svoj život s EFT si môžete aj vy, keď si zDARma stiahnete minipríručku "ZDRAVIE NA KONČEKOCH PRSTOV" alebo v podrobnejšom online kurze "EFT PRAKTICKY", ktorý som pre vás vytvorila. Ak sa radi stíšite, stiahnite si niektorú z mojich MEDITÁCIÍ.
Komentáre