Objednávka online kurzu EFT prakticky

 • ÁNO
  Chcem sa zúčastniť dvojdňového kurzu "Končekmi prstov k zdravému a spokojnému životu" za cenu 139€ v termíne 9.-10.2.2019 v Martine.
 • ÁNO
  Viem, že kurz je určený výhradne pre súkromné osoby (občanov).
 • ÁNO
  Viem, aký je obsah kurzu a čo všetko sa naučím a viem, že EFT a ďalšie použité techniky sú alternatívne metódy a nie sú náhradou za bežnú lekársku starostlivosť.
 • ÁNO
  Viem, že ak sa zmení situácia a nebudem môcť prísť, môžem si vybrať iný termín, alebo pošlem za seba náhradu.
 • ÁNO
  Prekontroloval/a som si starostlivo všetky údaje zadané v objednávke a pri platbe použijem variabilný symbol, ktorý bude uvedený vo faktúre.

Získajte efektívny nástroj na sebarozvoj, ktorý môžete využívať už navždy.

Vďaka Lenke som zvládla svoju prácu bez stresu, zbytočných nervov a vnútorného napätia. EFT som spočiatku veľmi neverila, ale vyskúšala som a prinieslo to výsledok - mimoriadne pozitívny. Ďakujem!

Mária Bročkováučiteľka

Leni, opravdu z celého srdce ti děkuji, že jsem mohla projít tvým kurzem. Metodu EFT znám delší dobu, ale tvá doporučení a cvičení i styl, jakým si vše vysvětlila, byl pro mě velmi nový a skvělý. Tvůj kurz ke mě přišel v době, kdy jsem prožívala jedno z nejtěžších období mého života. A tvůj přístup mi přinesl obrovské sklidnění, důvěru v sebe, načerpání nové energie. Cítila jsem jak se sklidňuje a vylaďuje v mém životě všechno a jak zároveň lidé na mě reagují velmi hezky a jinak. A nejspíš vedlejší efekt spokojenosti a klidu je, že vypadám mladší, což teď slýchávám velmi často. Jako terapeutka energetickým čtením zjišťuji příčiny toho, co se lidem děje a největší traumata s nimi řeším při terapii. A je skvělé, že znám tvůj online kurz, že můžu lidem doporučit něco, co si mohou dělat doma. Děkuji, jsi skvělá, i to co děláš.

Pavla Skálováterapeutka energetickým čtenímwww.pavlaskalova.cz

Potrebujete pomoc s objednávkou?

Napíšte mi na lenka@lenkarumanova.sk

Rada Vám pomôžem a poradím.