3 EFT kroky ku šťastiu

Povedzme si úprimne, kto by sa vo svojom živote nechcel cítiť šťastne. A ak aj pocit šťastia zažívate pravidelne, vždy je priestor, ako ho prehĺbiť alebo rozšíriť.

Nachystala som pre vás 3 kroky spojené s EFT ťukaním, ktoré vám toto umožnia, alebo vás k tomu aspoň priblížia. Samozrejme, že si o tom nestačí prečítať, treba sa pustiť aj do ťukania. 😉

Ak EFT nepoznáte, alebo ste s ním ešte nepracovali, odporúčam stiahnuť si túto minipríručku EFT. Ku všetkým 3 krokom som pre vás natočila videá, takže môžete ťukať aj podľa nich.

1. Uvoľnenie blokov, ktoré nám bránia v šťastí

Vždy, keď sa chceme cítiť lepšie, je fajn uvoľniť všetky bloky, ktoré by nám v tom mohli brániť. Ak sa nám totiž nedarí dosiahnuť to, čo by sme chceli, pravdepodobne nám v tom bránia nejaké podvedomé bloky, presvedčenia. Takže si najskôr zaťukáme na uvoľnenie odporu.

Najprv sa pomaly zhlboka nadýchnite, predstavte si, že vdychujete uvoľnenie a vydychujete všetko, čo vám bráni cítiť sa spokojní a šťastní. Opakujte aspoň 3x.

Ťukajte na EFT body a opakujte:
○ dovoľujem si byť šťastná
○ uvoľňujem všetok vnútorný odpor, ktorý mi v tom bráni
○ zaslúžim si byť šťastná
○ uvoľňujem všetky emočné bloky, ktoré mi v tom bránia
○ je pre mňa bezpečné cítiť sa šťastne
○ uvoľňujem všetok ten odpor vo mne, ktorý mi v tom bráni
○ dovoľujem si byť šťastná
○ je pre mňa bezpečné uvoľniť všetky tie vnútorné bloky, ktoré mi v tom bránia
○ zaslúžim si byť šťastná
○ je pre mňa bezpečné byť šťastná
○ dovoľujem si byť šťastná

Dajte si aspoň 2-3 koliečka, alebo opakujte podľa potreby. Tu nájdete video k tejto časti.

3 EFT kroky ku šťastiu

2. Ťukanie na vibrácie šťastia

Popracovali sme na uvoľnení odporu a blokov, ktoré nám bránia zažívať pocity šťastia a teraz sa zameriame na zvýšenie nášho pocitu šťastia. Tentoraz budeme pracovať s 3 afirmáciami, ktoré budeme na jednotlivých EFT bodoch striedať.

Môžete si vytvoriť a použiť akékoľvek iné afirmácie, ktoré vám budú vyhovovať, alebo si z týchto 3 vyberte len tú/tie, ktoré s vami rezonujú, prípadne si ich upravte tak, aby ste sa cítili dobre, keď ich vyslovíte. Aby ste tam nevytvárali ďalší odpor. V prípade, že pri niektorej z nich cítite odpor, vráťte sa k ťukaniu na uvoľnenie blokov. Dajte si 2-3 koliečka.

Ťukajte na EFT body a opakujte:
Vítam šťastie do môjho života.
Volím si cítiť sa šťastne v každodennom živote.
Byť šťastná je moje rozhodnutie.

Video s 2. časťou nájdete tu. 

 3. Dovoľte si viac šťastia

A nakoniec si zaťukáme na to, aby ste si dovolili zažívať viac šťastia a radosti.

Na jednotlivých bodoch striedajte tieto frázy:
○ Dovoľujem si byť teraz šťastná.
Teraz som šťastná.
Teraz si dovoľujem byť šťastná.
Cítim sa šťastná.
Dovoľujem si cítiť viac a viac šťastia.
Som šťastná.
Plne si to dovoľujem.
Cítim sa šťastná,

 Opäť – opakujte aspoň 3x prípadne podľa potreby. Posledné video nájdete tu. 

Rýchly tip pre šťastie

Ak máte málo času a chcete zvýšiť svoje pocity šťastia, ťukajte na body a opakujte len heslo „šťastie je vo mne“ alebo „dýcham šťastie“ …alebo si vytvorte nejaké vlastné.

Moje odporúčanie

Naozaj, naozaj…….naozaj odporúčam venovať sa ťukaniu denne. Stačí pár minút a môže to mať obrovský účinok a vy sa budete cítiť lepšie. Samozrejme, ak riešite nejaké závažnejšie alebo dlhodobejšie problémy/emócie/situácie, tak je dobre sadnúť si k tomu na dlhšie a ísť hlbšie do príčiny.

V tomto ťukaní na šťastie nejdeme nejako do hĺbky, je to viac všeobecné ťukanie, keďže je určené pre väčšie množstvo ľudí a každý z vás má nejaký svoj individuálny príbeh a nastavenie. Ale … aj toto všeobecné ťukanie má veľkú silu. Keď s ním začnete svoj deň, tak uvidíte, ako inak sa budete cítiť a reagovať. Čo poviete? Vyskúšate tieto 3 jednoduché kroky ku šťastiu?

Budem veľmi rada, keď sa so mnou podelíte o to, ako ste sa po tomto ťukaní cítili, čo sa udialo, aké zmeny vnímate.

A ak chcete vo svojom okolí vidieť viac šťastných ľudí a dopriať im pocity šťastia a radosti, zdeľajte tento článok aj pre ostatných. ♥

Pin It on Pinterest