Strach a napätie…

….občas zažíva každý z nás. Vo svete, v ktorom žijeme, je to už bežný stav.

Ja sa pri každom sedení s klientmi opätovne presviedčam, že za všetkými problémami, ktoré nás trápia (a je jedno aké problémy to sú),  je nejaký strach či presvedčenie a jediným riešením je LÁSKA.

Ako na strach

Bojím sa – ako na strach?

 

Pripravila som pre vás krátke video. Nájdete v ňom jednoduché cvičenie, ako si pomôcť, keď vás obavy alebo napätie prepadnú. Aby cvičenie fungovalo, je potrebné ROBIŤ HO. Najlepšie opakovane a pravidelne a vtedy môžeme týmto nepríjemným pocitom aj predchádzať.

 

Kliknite na video nižšie…

…trvá len 3 minútky a počas nich sa dozviete všetko dôležité.

 

V prípade, že vaše pocity strachu sú väčšie a cvičenie vám pomôže len na chvíľu a obavy sa potom vrátia, vyskúšajte metódu EFT. Viac o nej sa dozviete v tomto článku alebo priamo v minipríručke “Zdravie na končekoch prstov”, ktorú si môžete stiahnuť zdarma, keď kliknete »»SEM««.
A pre tých, ktorí by sa s touto metódou chceli naučiť pracovať a pomôcť si tak sami pri rôznych problémoch je pripravený online kurz “EFT prakticky – končekmi prstov k zdravému a vyrovnanému životu“.

Budem naozaj rada, keď mi potom dole v komentároch ↓↓↓↓↓ pod videom napíšete, či ste toto cvičenie vyskúšali a ako Vám to pomohlo.

A samozrejme ma veeeľmi poteší, keď tento článok budete zdieľať aj pre vašich priateľov a blízkych. ♥

 Na mesiac máj som pre vás pripravila sériu 4 kvantových večerov, ktoré verím, že by vás mohli zaujímať. Nakuknite. 😉

Pin It on Pinterest