Natočila som niekoľko videí s rôznymi tipmi (a chystám sa na ďalšie 😉 ), ktoré by vám v bežnom živote mohli pomôcť v mnohých situáciách. Majú väčšinou okolo 3-4 minút, takže nezaberú veľa času. A za tých pár minútiek sa dozviete zaujímavé informácie, ktoré verím, že vám padnú vhod.

3 videotipy pre Vás

1.Ako na negatívne myšlienky

Vo videu sa dozviete, čo robiť s negatívnymi myšlienkami, ktoré nás občas prepadnú. Alebo čo s tým, keď nám naše okolie podsúva rôzne negatívne presvedčenia, ktoré nechceme prevziať za svoje.

2.Ako sa v priebehu chvíľky cítiť lepšie

Stačí niekoľko minút a vaša nálada môže stúpnuť a vy sa budete cítiť lepšie. Použijeme naše telo k tomu, aby samo začalo vysielať nášmu mozgu signály “mám sa fajn” a následne tak zdvihlo aj našu náladu.

3.Ako na vedomé dýchanie

V tomto videu si povieme o tom, ako stres vplýva na naše telo a dýchanie a aj o tom, ako sa plytké dýchanie môže prejaviť na našom zdraví. A dozviete sa aj o tom, že vedomé dýchanie nám dokáže veľmi pomôcť, že nám naozaj prospieva a ako naň. A verte, že vedomé dýchanie nie je žiadna veda. 😉

Tak a to boli 3 videotipy pre vás.
Verím, že tieto tipy vyskúšate, a že sa vám osvedčia. V prípade, že máte svoje vychytávky, ako na negatívne myšlienky, alebo ako sa cítiť behom chvíľky lepšie, budem rada, keď sa s nami o ne podelíte v komentároch dole.

A pokiaľ si myslíte, že vašim priateľom a známym by sa práve toto mohlo hodiť, tak pre nich videá resp. článok, zdieľajte.

Pin It on Pinterest