Zamysleli ste sa niekedy, ako je možné, že nás niečo začne bolieť a my sme sa pritom vôbec nezranili? Vyzerá to ako záhada však? Až kým sa na to nepozrieme bližšie a nezistíme, že príčinou mnohých našich fyzických problémov je každodenný stres, trauma a emócie ako strach, hnev, pocit viny…. Ako inak by sa mohlo stať, že náš problém vznikol zo dňa na deň bez zjavnej príčiny? Prečo lekár (česť výnimkám) lieči dôsledok (bolesť) a nezaoberá sa skutočnou príčinou problému?

Uľavte si od bolesti s EFT – videotip pre Vás

EFT, ktoré pri svojej práci s klientmi často používam, pracuje s príčinou choroby alebo problému (pokiaľ sa nejedná o mechanické poškodenie na čisto fyzickej úrovni) a spracováva všetok tlak a stres, ktorý spôsobuje bolesti a fyzické bolesti. Niekedy (vlastne pomerne často) je to práca, pri ktorej treba ísť do hĺbky seba samého, ale garantujem Vám, že to stojí za to.

Podľa Nicka Ortnera (expert EFT, úspešný autor), tým, že ťukáme na akupresúrne body, upokojíme náš nervový systém a hovoríme mu, že je bezpečné uvoľniť sa, a že všetko bude v poriadku. A tento mechanizmus otvára tok energie, uvoľňuje telo a lieči ho mnohými rôznymi spôsobmi. EFT ťukanie používame na to, aby sme vyčistili energiu, odstránili staré traumy a všetky ostatné problémy a nechali telo, nech sa vylieči samo.

Ak EFT vôbec nepoznáte a chceli by ste sa naučiť aspoň jeho absolútne základy, stiahnite si minipríručku EFT .

Natočila som pre Vás krátke video s EFT ťukaním na úľavu od bolesti. Vo videu je použitý všeobecný jazyk, keďže je určené pre všetkých z vás a nepracujem v ňom s jednotlivcom a jeho problémami. Pre lepšie výsledky je dobré, keď budete čo najkonkrétnejší a pomenujete Váš problém, čo najpresnejšie.

Skúste “ťukať” spolu so mnou a týmto videom na Vaše bolesti a potom mi napíšte do komenárov, v čom Vám to pomohlo. 🙂

Pripomínam: EFT nie je náhradou za lekársku starostlivosť. Neodporúčam teda vysadzovať stanovenú liečbu a predpísané lieky. Pokiaľ sa rozhodnete ťukať spolu so mnou, prijímate plnú zodpovednosť za svoj stav, pretože nie som s Vami, aby som mohla zasiahnuť. 😉

A poďme už na to sľúbené video 🙂

Verím, že toto video je prvým krokom k Vášmu životu bez bolesti. Napíšte mi ↓↓↓ v komentároch, či, ako a v čom Vám video pomohlo.

Ak Vás EFT zaujalo a chcete sa o ňom dozvedieť viac a naučiť sa s ním efektívne pracovať, nakuknite »»SEM««.

»» Zdieľajte tento článok aj pre vašich priateľov a známych, ktorých by mohol zaujať. ««

Na mesiac október som pre vás pripravila sériu 4 kvantových večerov, ktoré verím, že by vás mohli zaujímať. Nakuknite. 😉

 

Pin It on Pinterest